Цікаві факти про мову тіла » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал
» » Цікаві факти про мову тіла

Цікаві факти про мову тіла

Напевно, кожен чув про мову тіла, і більшість із нас, принаймні, має базове уявлення про те, як це працює. Людина, яка активно віддаляється від вас або хмуриться, коли ви кажете, ймовірно, не ваш друг. Людина, яка постійно посміхається і торкається вас, швидше за все, хоче стати вашим другом. Але існує й безліч тонкощів та нюансів, які більшість просто не знають. Починаючи з того, як ви моргаєте, і закінчуючи тим, як ви похмурюте брови, може дати всілякі натяки на те, що ви думаєте і відчуваєте зараз.

   

1. Руки в боки – це домінування

   

Уявіть собі людину, яка поклала руки на стегна, лікті дивляться в сторони, великі пальці рук назад. Якщо ви маєте справу з кимось, що тримає руки саме таким чином, то дана людина прагне цілком контролювати ситуацію, або вже тримає її на контролі.

   

2. Стиплінг демонструє впевненість

   

Якби ви збиралися справити враження не містера Бернса з "Сімпсонів", то велика ймовірність, що ви б сказали: "Чудово!", склавши руки в позицію стиплінгу (коли обидві руки розташовані одна навпроти іншої, і стуляються тільки кінчики пальців). Цей жест руками — не просто мультяшна дурість, а найпотужніша демонстрація впевненості, яку може проявити людина.

   

    

3. Частота моргання

  

Як часто ви моргаєте? Люди про це ніколи не замислюються. Це несвідома дія, тому ми не усвідомлюємо, як часто її робимо. Якщо вам цікаво знати, то дорослий середньостатистичний моргає 15-20 разів на хвилину. У стресовій ситуації частота моргання зростає. Це потенційно вказує на хвилювання, стрес та дискомфорт від ситуації.

   

4. Схрещені руки

  

Довгий час вважалося, що схрещування рук демонструє чітке відчуття дистанції чи блокування. Ви використовуєте свої руки для захисту від життєво неприємних обставин в яких перебуваєте зараз.

   

5. Віддзеркалення говорить про зацікавленість

  

Коли справа доходить до спокуси, мова тіла має велике значення. Використання рук під час розмови, як ми помітили, може багато про що вказати. Але якщо ви копіюєте жести рук людини, з якою розмовляєте, це ознака зацікавленості. А це означає, що, якщо ви бачите, як хтось робить це по відношенню до вас, знайте, що ви цю людину "зачепили".

   

    

6. Ви стискаєте губи, коли засмучені

   

Губи чудово відображають емоції та почуття людини. Якщо хтось стискає губи, це вірний знак того, що він незадоволений тим, що відбувається. Чим сильніше стиснуті губи, тим сильніше це відчуття. Якщо ситуація взагалі погана, то людина може втягнути губи у рот.

  

7. Насуплені брови вказують на неприязнь

   

Більшість людей іноді боїться сказати щось не те. Що ж, хороші новини: тепер можна з достатньою мірою точності дізнатися, що думає насправді людина про ваші висловлювання. Коли у співрозмовника хмуряться брови, будьте обережні в тому, що ви говорите. Якщо це триває, тоді людина, з якою ви розмовляєте, зовсім не бажає з вами розмовляти. Велика ймовірність того, що ви йому не подобаєтеся або, принаймні, йому не подобається те, що ви кажете.

   

Знання цих невербальних сигналів допоможе вам краще розбиратися в людях, розуміти їх, надасть перевагу під час переговорів та зустрічей.

Залишити коментар