Цікаві факти про посмішку » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

Цікаві факти про посмішку

Кожен любить приказку: «Сміх – найкращі ліки», навіть самі працівники в галузі медицини неодноразово помічали користь від усмішок та сміху своїх пацієнтів. Насправді посмішка може покращити ваш настрій і навіть вашу імунну систему. А тепре давайте дізнаємося цікаві факти про наші посмішки.

   

     
Під час невеликого дослідження у 2010 році вчені зіставили широту посмішки 150 гравців Вищої ліги бейсболу, зроблену у 1952 році, із тривалістю їхнього життя. З'ясувалося, що чим більш щирою та широкою була посмішка, тим довше прожив її власник: у середньому найусміхненіші бейсболісти прожили 80 років. Ті, чия посмішка була скромнішою, дожили до 75 років. А ось середня тривалість життя найсерйозніших і неусміхнених спортсменів становила лише 72 роки. Візьміть на замітку!

    

Посмішка та шлюб – який зв'язок?

    
Ви не повірите! Дослідники Університету ДеПау проаналізували усмішки сотень випускників на їхніх фотографіях, зіставили їх з даними сімейного життя і дійшли дивного висновку: у тих, хто часто посміхався, ризик розлучення був у п'ять разів нижчим, ніж у тих, хто приховував свою усмішку та був похмурим. 

    

Посмішка молодості

     
Скільки б не було років нашому співрозмовнику, якщо він усміхається, ми вважаємо його на 5-10 років молодшим. Причому чим старша людина насправді, тим більше років «стирає з обличчя» її посмішка. Ще один привід частіше усміхатися: чоловіки вважають усміхнених жінок привабливішими, ніж серйозних леді. Такого висновку дійшли автори роботи, опублікованої в журналі Emotion у 2010 році.

   

Антистресова посмішка

   
Якщо останнім часом ви постійно відчуваєте стрес, нервову напругу та підвищену тривожність, постарайтеся частіше посміхатися. Навіть якщо ви не відчуваєте жодного бажання, просто механічно підніміть куточки рота: дослідження фахівців Університету Канзасу підтвердило, що стрес зменшує навіть фальшива нещира посмішка.

       

Посмішка та сміх продовжують життя, допомагають просувати ідеї, завойовувати серця та розширювати коло друзів!

Залишити коментар