Ефективне омолодження рук: догляд та процедури » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

Ефективне омолодження рук: догляд та процедури

Жіночі руки практично завжди знаходяться на виду. Неможливо виглядати доглянуто, якщо не зважати на цю частину тіла. Ми розповімо, що робити, щоб забезпечити рукам ефективний повноцінний догляд і які процедури можуть бути застосовані для омолодження шкіри.

 

Манікюр – основа повноцінного догляду

 

Цю процедуру слід проводити при необхідності, але не рідше 1 разу на 2-3 тижні. Ви можете користуватися послугами майстра-професіонала або навчитися робити якісний манікюр і навіть нарощування самостійно. Тим більше, апаратура для цього зараз дуже доступна і коштує не дорого.

 

 

Наповнювачі (філери): надаємо додатковий об'єм

 

Шкірні наповнювачі використовувалися для розгладження зморшок на обличчі протягом багатьох років, але нещодавно почали вводитися і руки. При використанні шкірного наповнювача для цієї області лікар зазвичай розбавляє його, щоб продукт легше переміщався, і використовувалося кілька точок введення.

 

Шкірні наповнювачі забезпечують швидкий результат та підходять для всіх типів шкіри. Крім того, наповнювачі не вимагають анестезії, але можна використовувати місцеве застосування крему, що анестезує, щоб зменшити дискомфорт, викликаний самими уколами. Побічні ефекти: набряки або невеликі синці в місці ін'єкції, які зазвичай зникають протягом короткого періоду часу.

 

Лазерна абляція: боремося з венами, що виступають

 

Видимі вени на руках, як правило, не є приводом для занепокоєння, але деякі люди не раді цьому явищу. Видимі вікові вени можна лікувати за допомогою лазерної абляції, як і при варикозному розширенні вен ніг. Це лікування має високий показник успіху і може допомогти мінімізувати необхідність проведення більш інвазивних операцій.

 

Особистий дерматолог чи пластичний хірург визначить, які вени краще лікувати під час першої консультації. Правильна процедура зазвичай проводиться у кабінеті під місцевою анестезією. Після процедури область буде перев'язана, і може бути невелика кровотеча та маленький набряк (що триває до 10 днів). Ризик мінімальний, але може включати інфекцію і пошкодження оточуючих кровоносних судин.

 

Хімічний пілінг: оновлюємо епідерміс

 

Як і на обличчі, хімічний пілінг – це практичне рішення для видалення старої пошкодженої шкіри та стимулювання зростання нових клітин. Хімічний пілінг також зменшує появу темних плям, пігментації через пошкодження сонцем та деяких форм рубців. Пілінг швидкий, він може бути адаптований до індивідуальних потреб та повторений для досягнення найкращих результатів.

 

Хімічний пілінг повинен проводити сертифікований дерматолог або косметичний хірург, і залежно від виду пілінгу можна застосувати місцеву анестезію, щоб зробити процедуру безболісною. Лікар застосовує розчин у галузі проведення процедури та залишає його на певний час залежно від типу шкіри. Коли час спливає, речовина нейтралізується водою чи спеціальним препаратом. Протягом кількох днів шкіра почне лущитися, оголюючи її новий шар. Цей шар шкіри, що недавно з'явився, спочатку буде дуже чутливим, і потрібно буде дотримуватися інструкцій по догляду, щоб захистити його. Після хімічного пілінгу очікується почервоніння та збільшення чутливості шкіри, але ці ефекти повинні зникнути через кілька днів. Бажано після процедур застосовувати професійну косметику академі, вона допоможе якнайшвидше повернути вашим рукам доглянутий та гарний вигляд!

  

   

IPL (інтенсивне імпульсне світло) та лазерне оновлення шкіри: проти пігментації

  

Темні пігментні плями утворюються, коли шкіра піддається впливу сонячних променів. Їх можна лікувати за допомогою низки світлових процедур. Вибір процедури залежить від стану шкіри. Лазери дозволяють лікареві дуже точно націлюватися на певні області та можуть бути більш підходящими для невеликих областей лікування. Під час першої консультації дерматолог чи хірург-косметолог за бажанням зможе порекомендувати найкращі варіанти.

 

Ліполіфтинг: альтернатива введенню наповнювачів

 

Для цієї процедури використовують власний жир із тіла пацієнта. Жирові клітини видаляються з донорської області, це проблемні зони, наприклад, стегна, з допомогою маленької голки. Після спеціальної обробки він вводиться до рук (або інших областей тіла). Жирові клітини мають високий рівень повторного поглинання. Тобто. частина обсягу, отриманого в результаті процедури, буде втрачена, коли організм переробить повторно введений жир. Проте ефект наповнення забезпечує значне омолодження кистей.

 

Доглядайте Ваші ручки з любов'ю і турботою! А для того, аби результат від процедур був тривалим та радував око бажано застосувати професійну косметику академі.

  

Залишити коментар