Секрети бездоганного зовнішнього вигляду без макіяжу » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал
» » Секрети бездоганного зовнішнього вигляду без макіяжу

Секрети бездоганного зовнішнього вигляду без макіяжу

Хто з дівчат не мріє про бездоганний зовнішній вигляд без використання цілого арсеналу декоративної косметики та коректорів, покликаних приховати різні недосконалості шкіри та наголосити на тому, що потрібно? Думаєте, неможливо? Ми Вас навчимо!

   

   

Зараз як ніколи в моді максимальна природність, тому багато жінок зітхнули з полегшенням, легко відмовляючись від щоденного «бойового забарвлення». Але більшість все-таки не погоджується з таким трендом, оскільки не відносить себе до власниць ідеальної шкіри та виразних рис обличчя. Якщо ви теж так вважаєте, тоді ознайомтеся з цією статтею, в якій ми відкриємо вам професійні секрети того, як виглядати краще без макіяжу у будь-який час!

 

Секрет 1. Загар. Завдяки ефекту шкіри, що злегка засмагла, можна не тільки омолодити обличчя, але й приховати на ньому дрібні недосконалості. Для отримання золотистого кольору шкіри абсолютно не потрібно підставляти обличчя під ультрафіолетові промені. У такій справі вам допоможе професійна косметика академі у вигляді бронзантів, автозасмаги. При виборі засобів для засмаги звертайте увагу на текстуру (кремова або масляна), яка визначає насиченість отриманого тону: чим щільніша консистенція автозасмаги, тим більш вираженим вийде засмага. І, звичайно ж, не забувайте про основні правила використання подібного б'юті-препарату: перед застосуванням шкіру потрібно добре очистити за допомогою будь-якого відповідного вам відлущувального засобу (скраб, гоммаж, активна «умивалка»), зволожити, потім почекати деякий час (приблизно 20 хвилин) і приступити до процедури нанесення бронзанту, автозасмаги (легко наносимо, не втираємо). 

 

Секрет 2. Тонус шкіри. Не забувайте постійно проводити процедури, спрямовані на підтримання тургору шкіри. Найпростішою тут можна назвати вмивання крижаною водою або протирання кубиком льоду (для заморожування можна використовувати різні відвари трав, гідролати). Також можна покращувати тургор шкіри за допомогою спеціальних дренуючих засобів.

   

      

Секрет 3. Виразний погляд. Якщо ваші брови та вії будуть доглянутими та виразними, то ви з легкістю зможете виглядати без макіяжу ефектно та молодо. Регулярно підправляйте контур і форму брів, стежте за кольором, а для покращення росту та здоров'я вій можна скористатися спеціальним доглядом.

   

Секрет 4. Губи. Зволожені, соковиті губки розбурхують розум вашої коханої людини, тому не забувайте використовувати спеціальні поживні та зволожуючі препарати, які дозволяють вам виглядати надзвичайно в будь-яку пору року!

   

Секрет 5. Гладка м'яка шкіра скрізь. Видалити «вусики», небажані волоски на щоках, шиї – обов'язкове завдання! Але не забувайте і про інші частини тіла! Те, що приховано під одягом, не видно оточуючим. Але, якщо Ваше тіло доглянуте, на ньому немає зайвої рослинності і ви в будь-який момент готові одягнути відверте бікіні – Ваш погляд сяятиме!

   

Виглядати на 100% завжди (навіть, коли у Вас не було часу завдати макіяжу) можливо! І, як виявилося, для цього не так багато потрібно!

Залишити коментар