Незвичайні весільні звичаї » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал
» » Незвичайні весільні звичаї

Незвичайні весільні звичаї

Шлях до сімейного щастя не такий уже й простий: найчастіше молодій парі доводиться слідувати безглуздим весільним традиціям, які досі дотримуються. У різних країнах світу можна зустріти незвичайні звичаї, часом навіть небезпечні для здоров'я наречених.

 

  

Шотландське обливання брудом

  

Саме таке випробування чекає наречену за кілька днів до церемонії. Вважається, що «сміттєвий душ», а також кілька годин після своєрідної процедури, які дівчина проводить, будучи прив'язаною до дерева, послужать відмінною підготовкою до сімейних труднощів.

 

Китайські ридання

 

Провінційні звичаї можуть бути дуже своєрідними: щаслива наречена має присвячувати риданням щонайменше годину щодня місяць до весілля. У цьому занятті дівчина не самотня: поступово до неї приєднуються всі родички.

 

Індійські звичаї

 

В Індії молодший брат не може випередити старшого у такій важливій справі, як весілля. Це спричинило незвичайні весілля з деревами. Старший брат одружується з деревом, яке потім зрубують, після чого чоловік вважається овдовілим. В окремих регіонах Індії наречений має пройти до вівтаря босоніж, а родичі з боку нареченої намагаються вкрасти взуття та отримати за неї викуп. Рідні нареченого стежать за тим, щоб викрадення взуття не відбулося.

 

Кенійські благословення

 

Як би дико це не звучало для європейця, але батько нареченої плює їй в обличчя, після чого дівчина повинна в ту ж хвилину, не обертаючись покинути батьківську хату, інакше, згідно з повір'ям, вона ризикує перетворитися на камінь. Кенійському нареченому теж належить випробування: йому необхідно носити жіночі шати цілий місяць до весілля, щоб на власній шкурі усвідомити тяготи жіночої частки.

  

   

Працьовиті німці

 

Відразу після укладення шлюбу, наречені повинні розпиляти заздалегідь приготовлену колоду на очах у гостей. Спільна злагоджена робота вважається чудовою підготовкою до років подружнього життя.

 

Меркантильні поляки

 

Кожен бажаючий може станцювати з прекрасною нареченою, заплативши гроші, які призначаються для весільної подорожі у медовий місяць.

 

Веселі данці

 

Прямо на весіллі в правій шкарпетці нареченого прорізається дірка, щоб на нього більше не посоромилися чужі жінки. Є ще цікавий момент: якщо наречена залишає приміщення, де відбувається торжество, то молодого чоловіка може поцілувати будь-яка дівчина, а до губ нареченої без нареченого може припасти будь-який чоловік.

 

Екзотична Нігерія

 

Нігерійській нареченій цілий рік до весілля доводиться проводити в окремому будинку, де вона проводить максимальну кількість часу без руху, поїдаючи калорійну їжу, яку приносять дбайливі родичі. Нігерійці вважають, що струнка наречена буде нещасливою у шлюбі.

Залишити коментар