Детоксикація шкіри - що потрібно знати » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

Детоксикація шкіри - що потрібно знати

Питання, яке турбує багатьох жінок: "Що станеться з моєю шкірою, коли я почну використовувати та перейду на новий продукт?". Як і за будь-яких інших змін, для вашої шкіри настане короткий період адаптації. Одні можуть навіть не помітити змін, а інші відчуватимуть короткий період звикання епідермісу до інгрідієнтів у засобах.

   

Позбавлення від токсинів - перший крок до здорової та молодої шкіри.

  

Згадайте, як ви проводите детоксикацію кофеїном, цукром або алкоголем. Коли ви починаєте, у перші кілька днів ваш організм відчуває деякі зміни - головний біль, дратівливість, втому тощо. Це буде неприємно і триватиме кілька днів, але потім мине, і ви почнете почуватися краще, доки всі наслідки не минатимуть і ви не почуватиметеся чудово.

     

Навіщо шкірі детокс?

      

Можливо, ви не усвідомлюєте цього, але близько 60% того, що ми наносимо на шкіру, щодня вбирається в наш організм - загалом близько 2 кг хімічних продуктів на рік. Для жінок, які щодня використовують у середньому 12-15 засобів, це понад 500 хімічних речовин, що потрапляють в організм. Для чоловіків, які, як правило, використовують менше засобів, це близько 85 хімічних речовин.

     

Ваша шкіра - дуже розумний орган, тож вона також спробує пристосуватися до таких насичених хімікатами процедур догляду за шкірою і прийти в норму. Однак у цей час токсини продовжуватимуть накопичуватися в дермальному шарі. Шкіра також є одним із п'яти органів виділення організму, тому детоксикація входить до її обов'язків! Перехід на органічний догляд за шкірою зупинить приплив хімікатів, але вашій шкірі доведеться потрудитися, щоб очистити її від токсинів, що може призвести до появи симптомів детоксикації.

  

Ще одна причина, через яку ви можете відчувати симптоми детоксикації шкіри, - це "залежність". До складу промислових засобів для догляду за шкірою входять такі інгредієнти, як ксеноестрогени, парабени та ароматичні компоненти, наприклад фталати, які є сильними естрогенними сполуками. Це спонукає організм відключати вироблення естрогену, тому, коли шкіра раптово позбавляється його надходження ззовні, вона відчуває синдром відміни. У міру того як шкіра знаходить свій природний баланс, ви можете відчути деякі симптоми детоксикації.

    

      

Як проявляється детокс шкіри?

         

Ваша шкіра повинна почати відновлювати свій захисний бар'єр, що може зайняти близько 36 годин. Потім їй також необхідно видалити токсини з дермального шару, які можуть виводитися через шкіру. Деякі токсини будуть виводитися через лімфатичну систему і кровоносні судини. Деякі можливі - але не гарантовані - симптоми включають:

  • Невеликі висипання на шкірі;
  • Чутливість шкіри;
  • Надлишок олії;
  • Сухість шкіри.

Як довго триває детоксикація шкіри?

    

Якщо ви відчуваєте симптоми детоксикації шкіри, вони можуть тривати від кількох днів до місяця - але ваша шкіра сама прийде в норму. Важливо пам'ятати, що детоксикація шкіри також залежить від хімічного навантаження на шкіру: що вище навантаження, то інтенсивніші перетворення. Це нормально, якщо в перші 4 тижні ви будете відчувати почервоніння шкіри - вашому організму доводиться переробляти накопичені роками хімічні речовини. Але це варте того!

     

       

Що ви можете зробити для детоксикації шкіри?

       

Пам'ятайте, що цей процес має проходити повільно - менше означає більше, коли йдеться про детоксикацію шкіри. Розпочинаючи використання Esse, ми також радимо почати з лінійки Sensitive, щоб краще контролювати тяжкість і тривалість детоксикації.

  

- Тижні 1 і 2

Почніть з використання засобу для очищення Esse Sensitive, захисного масла Esse Protect Oil і зволожувального крему Esse Hydro або Nourish. Ми рекомендуємо використовувати Esse Sensitive Cleanser тільки вечорами для зняття макіяжу і сонцезахисного крему, а вранці просто обполіскувати шкіру теплою водою.

      

Для дуже чутливої шкіри почніть з використання тільки Esse Sensitive Cleanser і Esse Protect Oil, поступово вводячи Esse Hydro або Nourish Moisturiser протягом двох тижнів.

   

- Тиждень 3

Почніть використовувати міст Esse Sensitive Mist тричі на тиждень перед нанесенням зволожувального крему.

  

- Тиждень 4

Ви можете збільшити кількість використання міста Esse Sensitive Mist до щоденного.

   

- Тиждень 5

Якщо ваша шкіра успішно справляється з новим режимом, ви можете включати сироватку Esse Resurrect Serum (або сироватки з інших серій Esse) тричі на тиждень, поступово переходячи до щоденного використання вечорами.

   

Після того, як ви деякий час користуватиметеся лінійкою Esse Sensitive, ви можете почати вводити продукти з ліній Esse Core і Esse Plus. Це підвищить ваші шанси на плавний перехід до органічних і пробіотичних засобів для догляду за шкірою. Коли мікробіом почне зміцнюватися, ви помітите поліпшення загального стану шкіри і зможете насолодитися численними перевагами Esse! Ми також рекомендуємо відвідати експерта Esse для аналізу шкіри, щоб він міг проконсультувати і підтримати вас на шляху до відновлення шкіри.

Залишити коментар