Оформлюємо інтер'єр у стилі лофт за всіма правилами! » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

Оформлюємо інтер'єр у стилі лофт за всіма правилами!

Стиль лофт вже кілька років є трендовим. Багатьом до душі припала ідея відкритого простору, мінімалізму, фактурності та комфортної кольорової гами. Нічого зайвого, грубувато, але дуже сприятливо. Ми розповімо вам про основні канони стилю лофт, а ви визначайтеся, чи підходить він саме вам!

 

  

Правило 1. Невисокі меблі. Простий дизайн меблів, виконаних з дерева або металу, і оббитих шкірою, замшею і навіть мішковиною - визначальні фактори майбутньої обстановки вашого житла. Дуже цікаві меблі в стилі лофт. А ще не забудьте про табурети, відкриті стелажі, вінтажні речі як декор (наприклад, телефонна будка, радіола, перша модель телевізора тощо), але з останніми головне не переборщити!

  

Правило 2. Open Space. Стиль лофт підійде не кожному житлу. Він вимагає певного метражу між підлогою та стелею: чим вище і ширше, тим краще! Кімнати зонуються не за допомогою перегородок/стін, а за допомогою різнорівневих підлог, меблів, склоблоків. Якщо ви живете в невеликій за всіма параметрами квартирі і при цьому хочете оформити її в такому стилі, то краще скористатися ідеями більш демократичного промислового стилю.

 

Правило 3. Фактурні стіни та підлога. У приміщеннях а-ля лофт оздоблення має бути під цеглу, як класичного теракотового відтінку, так і пофарбованого в чорний, сірий або білий колір. Цегляну кладку краще зімітувати за допомогою декоративної плитки, але в жодному разі не використовуючи шпалери, оскільки так ви не зможете досягти об'ємності та фактурності, характерної для кладки з цегли! Також передати характер цього стилю можна шляхом оформлення стін під грубо оштукатурений бетон. До речі, в цьому випадку для імітації «голої» стіни з бетону можна використовувати шпалери. Що стосується підлогових покриттів, то і тут підходить все те, що визначає грубуватий вигляд: нетісана підлога з дерева, плити з бетону або каменю.

 

  

Правило 4. Колірні рішення. Тут все просто: головні кольори (білий, сірий, чорний, коричневий та беж) гармонують між собою, а контрасти створюються з червоних, синіх та похідних від них відтінків.

 

Правило 5. Освітлення. Окрім відмінного природного освітлення, яке потрапляє в приміщення з великих вікон, не закритих шторами, ваш будинок повинен підсвічуватись за допомогою різноманітних освітлювальних приладів, підібраних у різних дизайнерських рішеннях для кожної житлової зони. Голі лампочки на кухні, софіти та прожектори в проходах, світильники з металу у великій кількості в гостьовій зоні… Головне, ніяких важких люстр та ламп з абажурами тканин!

  

І хоча лофт простий, над створенням такого інтер'єру доведеться добряче попрацювати.

Залишити коментар