Як обрати парфум на подарунок? » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал
» » Як обрати парфум на подарунок?

Як обрати парфум на подарунок?

Вирішити подарувати парфуми – це делікатна справа, тому що потрібно знати смаки людини. Або ви знаєте аромат, якому вони вірні, або ви вирішили подарувати їм щось нове. У будь-якому випадку, пропонувати парфуми в якості подарунка - чудова ідея, але ви повинні провести невелике дослідження заздалегідь, щоб дійсно порадувати дорогу вам людину.


Ви знаєте назву їхніх парфумів


Буде легше, якщо ви знаєте назву їхніх парфумів. Тому що тоді ви можете здивувати їх, запропонувавши більший розмір аромату, який вони люблять, дати їм іншу концентрацію (туалетна/парфумована вода) або навіть іншу похідну від аромату (лосьйони тощо). Ви також можете здивувати їх, запропонувавши абсолютно новий аромат, який вони зможуть мати для особливих випадків, вихідних або для нового сезону. Наприклад, ви знаєте, що тато дуже людить парфумовану воду від Ajmal - а саме серію Prestige Male, то подаруйте той флакончик, якого у нього ще немає - і ви точно не прогадаєте!


Згадайте, що любить їсти людина


Смішно, але факт, часто наші парфуми відображають те, що ми любимо. Наприклад, якщо ваша подруга обожнює мандарини, але ненавидить шоколад, то не варто їй дарувати солодкі парфуми - швидше за все їй підійде парфумована вода Alia, в який дуже класно відчуваються ноти лимону.


Якщо ви дізнаєтеся, які аромати обожнює одержувач, трохи погуглите, щоб дізнатися, як вони пахнуть.


Вам не потрібно глибоко занурюватися, але ви можете помітити, що в усіх них є пачулі чи жасмин… Якщо це так, перегляньте категорію «східну» сім'ю ароматів, можливо арабський бренд "Ajmal" підійде вам. Інший варіант — ввести ці назви у рядок пошуку, щоб знайти в магазині все, що містить цей аромат. Хто знає, можливо, ви знайдете ідеальний парфум, який доповнить колекцію вашого друга!

 

Отже, обрати парфуми досить складно, але реально, особливо, якщо підійти до цього завдання з виваженістю!Залишити коментар