Унісекс парфуми. Як це? » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

Унісекс парфуми. Як це?

Ви коли-небудь замислювалися, що означає парфум унісекс? Тому що, якщо чоловіки з Марса, а жінки з Венери, як може існувати аромат унісекс, який приваблює обидві статі? Можливо, відповідь у самому питанні, але давайте крок за кроком з’ясуємо, що таке парфуми унісекс і чи підходять вони вам і які юренди відомі своїми парфумами такого типу.


Парфуми унісекс – це аромати, створені з думкою як про чоловіків, так і про жінок. Отже, у ньому відсутні будь-які гендерно-специфічні інгредієнти чи аромати. Їх також називають безстатевими, нейтральними або універсальними ароматами. Ці терміни означають, що запах приємний для обох статей, але не обов’язково краще для однієї, ніж для іншої. Наприклад, дуже часто такі аромати зустрічаються у східних виробників, таких як "Ajmal". Парфуми унісекс зазвичай створюються з використанням суміші ароматичних розчинників з різною хімічною структурою, але тип комбінації використовується лише в тому випадку, якщо аромат приваблює представників обох статей. Отже, аромати унісекс розроблені таким чином, щоб вони не залежали від статі. Якщо ні, то запах буде позначений як чоловічий або жіночий.

 


Види духів унісекс

В даний час існує багато різних видів парфумів унісекс, починаючи від фруктових, ароматичних тонів і закінчуючи квітковими нотами. Наприклад, яблучний аромат, отриманий із цвіту апельсинового дерева, який століттями використовувався в парфумерії та косметиці. Це верхня нота фруктового аромату, але вона не надто солодка, що надає на користувачів заспокійливий ефект. Або ж кардамон - це заспокійливий аромат, який розслабляє тіло та розум після довгого робочого дня. І той, і той запахи часто подобаються і дівчатам і хлопцям, та досить часто поєднуються як от в парфумі Amber Wood від Ajmal!


Аромати унісекс також можуть бути ароматними і мати пряний, солодкий або деревний аромат.

Багато людей ототожнюють цей тип аромату з чоловічою туалетною водою, але ви знайдете ці аромати і в жіночих парфумах. Кориця, ваніль, сандалове дерево та кедр – деякі популярні приклади. Парфуми унісекс також можуть мати глибокий, землистий і мускусний запах, який зазвичай асоціюється з деревним ароматом. Цей парфум, часто відомий як тваринний, часто використовується для опису запаху шкіри або пачулі. Деякі поширені приклади включають пачулі, ветивер і дубовий мох.


Хороші парфуми унісекс повинні заставляти вас почуватися якнайкраще, заспокоювати; і це має змусити вас почуватися більш живими.

У будь-якому випадку вибір правильного парфуму важливий, оскільки різні типи парфумів мають свої переваги та недоліки. Ви б не носили парфуми, які дразнять ваші почуття, коли намагаєтеся розслабитися та відпочити ввечері, чи не так? Незалежно від того, почуваєтеся ви грайливими, сміливими, спокійними чи навіть сором’язливими та збентеженими, існує аромат унісекс, який підходить для будь-якого настрою, події, часу, ситуації та випадку; щоб ви могли максимально використати моменти, які важливі для вас.


Тому, будьте сміливі у виборі унісекс парфумів: експерементуйте, шукайте та підбирайте, а ми радимо вам спробувати їх від бренду Ajmal!

Залишити коментар