За брендом: інтерв’ю з Абдуллою Аджмалом, заступником C.O.O. парфумів Ajmal » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал
» » За брендом: інтерв’ю з Абдуллою Аджмалом, заступником C.O.O. парфумів Ajmal

За брендом: інтерв’ю з Абдуллою Аджмалом, заступником C.O.O. парфумів Ajmal

Шістдесят дев'ять років - це кількість років досвіду Ajmal Perfumes у парфумерній індустрії. 100 000 — кількість флаконів парфумів, що виготовляються брендом щодня. 150 000 — це площа їхньої ультрасучасної фабрики в Дубаї, ОАЕ. 1000 – це кількість дилерських центрів і дистриб’юторів ароматів бренду по всьому світу. Більше 300 – це кількість ароматів у їх портфоліо. І, нарешті, 150 — це кількість країн, куди зараз поширилася глобальна сутність Аджмала.Ajmal Perfumes - сьогодні є брендом парфумерії класу люкс, з яким варто рахуватися. Журнал LuxuryLifestyleJournal поспілкувався Абдуллою Аджмалом, нащадком і заступником C.O.O. бренду, щоб поговорити про все ароматно-розкішне.


Що робить східні парфуми таким вишуканим і розкішним продуктом?


Ці аромати містять в основному екстракти, отримані з природного джерела та змішані разом для виготовлення виробів, які належать до категорії, яку ми називаємо мукхалат. Це слово є синонімом східних/арабських ароматів у регіоні Перської затоки.

Типова суміш оберталася б навколо використання уду, троянди та бурштину шамаматул, який є сумішшю ефірних олій, отриманих шляхом гідродистиляції понад 26 сировинних матеріалів. Залежно від країни походження цієї сировини, ароматизатори мають відповідну ціну. Вони продаються як ароматичні олії (концентровані парфумерні олії) або спреї (парфумована вода).


Натуральні есенції, як правило, дуже дифузні, і якщо використовувати їх у формі концентрованої олії, вони можуть протягом усього дня виходити з тіла користувача. Це категорія, яка за останні 10 років стала міжнародною. До того лише виробники ароматів, такі як ми, використовували цінні інгредієнти для створення сумішей. Захід ще не повністю сприйняв ці аромати як концентровані парфумерні олії, але в міру розвитку подій я думаю, що це наступний природний крок.


Що є одним із найбільших викликів для вас як для парфумера, коли мова йде про східні парфуми порівняно з французькими/західними?


Кожен аромат – це виклик, тому що для кожного аромату потрібно мати чітке окреслення того, на кого ви націлені та яка привабливість для цього сегменту. Східні аромати створені, щоб випромінювати впевненість і досягти, а західні аромати створені, щоб відображати чуттєвість і інтимність. Іноді світи стикаються, але частіше за все в регіоні Перської затоки!


Наші клієнти носять суміші, які створюють самі. З одного боку, вони застосовуватимуть східні аромати у вигляді олії, спрею або обох, а на додаток до цього вони використовуватимуть міжнародну західну суміш або дві. Це все про індивідуальність і створення чогось унікального для них. Ми повинні мати на увазі все це, коли ми підходимо до нового продукту.


Які аромати є вашими бестселерами і що, на вашу думку, робить їх такими популярними?


Портфоліо Ajmal Perfumes охоплює понад 300 ароматів як східних, так і французьких ліній. Це не просто велика пропозиція; це дуже різноманітна пропозиція. Деякі з наших найбільш продаваних східних парфумів включають Amber Santal, Purely Orient Tonka, Cashmere Musk. Коли справа доходить до французьких ароматів, ми спостерігаємо зростання популярності та популярності наших творінь, таких як Blu, Fantabulous, Evoke та деяких із наших нових ліній cерія W та Purely Orient.


Ми вважаємо, що вони популярні, тому що вони втілюють довіру. Аромат Ajmal є чітким підписом; один подих, і ви знаєте, що це безпомилково Аджмал. Справжній поціновувач ароматів впізнає та відзначить кожен парфум Ajmal за його якість, чистоту та цінності, які перевірені часом.


Придбати бренд Аджмал ви можете в інтернет-магазині - LadyBest!

Залишити коментар