5 міфів про гіалуронову кислоту: що правда, а що – брехня » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

5 міфів про гіалуронову кислоту: що правда, а що – брехня

Професійна косметика з гіалуроновою кислотою займає лідерські позиції в анти-ейдж догляді і здавати їх не збирається. Попри це, багатьом цей компонент залишається загадкою. Ми проллємо світло на 5 найбільш суперечливих фактів про неї.

 

Суперзволоження, розгладження зморшок, ущільнення дерми, активізація її захисних властивостей, стимулювання клітинного метаболізму… Це лише частина заслуг, які приписують препаратам із гіалуроновою кислотою. Косметика Teoxane - ваш найкращий союзник в боротьбі з небажаними віковими змінами! Чи правда, що гіалуронова кислота – найкращий компонент для зволоження та чи ефективно приймати її всередину? Давайте розбиратися!

 

  

Міф 1. Гіалуронова кислота присутня в нашому організмі, але з віком її стає дедалі менше.

 

Це правда. Нашу дерму можна уявити у вигляді водно-пружинистого матрацу. У ролі «пружинок» виступають колагенові та еластинові волокна, а «наповнювач» між ними – глікозаміноглікани, що утримують вологу. Вже здогадалися? Так, йдеться саме про гіалуронову кислоту. Її кількість у тілі середньостатистичної людини вагою приблизно 65-70 кг сягає 15 грамів і щодня третина цієї маси щодня руйнується та виробляється заново. Її роботу в тканинах можна візуалізувати до суперспонжу, який притягує та утримує просто неймовірну кількість води.

 

Міф 2. Головна причина зниження гіалуронної кислоти в організмі – старіння.

 

Це правда, але частково. Так, з віком кількість гіалуронки у тілі зменшується. Це природний процес. Але, крім цього, існує ще кілька факторів, які можна віднести до «ворогів», які негативно впливають на виробництво гіалуронки в дермі. Це надмірні інсоляції, а точніше UVB-випромінювання, неправильне харчування та куріння. Сонячні промені типу B як скорочують вироблення в дермі синтезу кислоти, а й збільшують відсоток її щоденного руйнації. Ось чому у догляді за шкірою важливо використовувати правильні засоби, такі, наприклад, як косметика Теоксан, у складі якої є не тільки Hialuronic Acid, але і фотозахист, як, наприклад, захисний крем з SPF 30.

 

  

Міф 3. Гіалуронка є біотехнологічним продуктом.

 

Зараз так. Раніше її видобували, в основному, фізико-хімічним шляхом: як джерело бралися півнячі гребені, пуповина людини, очі та хрящі тварин (великої рогатої худоби). Біотехнологічні методики (використовуються бактеріальні культури та фіто-субстрати) – це сучасний та більш гуманний спосіб її отримання. При цьому така гіалуронка більш небезпечна, краще засвоюється і не викликає алергію, так є чистою, без домішки тваринної ДНК.

 

Міф 4. Є кілька видів кислоти.

 

Так це правда. Вона може входить до складу професійної косметики у високомолекулярній формі та/або низькомолекулярній. Перша форма частіше використовується в косметології (ін'єкції філерів з гіалуроновою кислотою) та в препаратах, завданням яких є утримання вологи у верхньому шарі дерми. Низькомолекулярна працює в нижніх шарах дерми, утримує там вологу та активує вироблення власної гіалуронки. Як правило, у професійних препаратах використовують обидві її форми.

 

Міф 5. Біодобавки з гіалуронкою - безглузді.

 

Так це правда. Біодобавки з колагеном та гіалуронкою сьогодні у тренді. Колаген, потрапивши в кров, хоч якось, але вплине на стан суглобів, а ось про ефект від прийому гіалуронової кислоти нічого хорошого не скажеш, тому що в крові вона проживе кілька хвилин. Тому, професійним кремам із гіалуронкою сміливо говоримо – «так», а біодобавок із нею – ні!

 

Залишити коментар