Атопічний дерматит: що це і як лікувати? » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

Атопічний дерматит: що це і як лікувати?

Атопічний дерматит – це доволі розповсюджена та неприємна хвороба. Дуже часто ви можете навіть не здогадуватися, що хворі на неї. Цей недуг супроводжується сухістю, лущенням і подразненням шкіри.

   

Ви можете прийняти його за звичайне лущення через холодну погоду або алергічну реакцію на косметику або продукти харчування. Насправді атопічний дерматит досить складно вилікувати, оскільки він циклічний і може виявлятися певною періодичністю.

  

   

Що може спровокувати виникнення атопічного дерматиту?

   

Контактні подразники

  

Якщо ви маєте чутливу ​​шкіру, варто стежити за всім тим, що контактує з вашим обличчям. Ретельно підбирайте засоби для очищення, аби вони не провокували сухість. Слідкуйте, щоб вовняний та синтетичний одяг був відсутній у вашому гардеробі. Також збудником можуть стати ваш власний піт, латекс, дезінфікуючі засоби, різноманітні консерванти та ароматизатори.

   

Клімат

   

Вам не підходить сухе повітря та низька вологість. Саме тому ви можете спостерігати загострення захворювання у холодну пору року.

  

Аероалергени

  

Це можуть бути лупа тварин, пилок рослин, пліснява, кліщі домашнього пилу.

 

Факти, які відомі нам про атопічний дерматит:

  • Атопічним дерматитом неможливо заразитися

Такого типу дерматитом неможливо заразитись від когось іншого. Він не передається через дотик або повітряно-краплинним шляхом. Швидше за все це генетичне захворювання.

  • Хто їм хворіє?

Найчастіше на нього хворіють діти, але також досить поширене і у дорослих людей.

  • Слід обов’язково проконсультуватися у лікаря

Якщо ви помічаєте на світлому обличчі будь-якого типу почервоніння чи подразнення, негайно зверніться до лікаря. Не варто лікувати дерматит самостійно, тому що є ризик погіршити стан шкіри ще сильніше.

  • Застосовуються не тільки мазі, а й таблетки

Звичайно епіцентри дерматиту необхідно лікувати певними мазями та іншими засобами, але лікування не завжди буде зовнішнім. Воно також може включати внутрішні препарати та фізіотерапію.

  • Не забувайте про регулярне зволоження

За наявності сухості та подразнення на шкірі необхідно регулярне використання емолентів - спеціальних засобів, які зволожують шкіру та відновлюють її захисний шар. Потрібно визнати, що універсального емоленту не існує, і не кожен підходить абсолютно будь-якому пацієнтові з атопічним дерматитом.

  

Які ще засоби використовувати?

   

Використовуйте засоби, до складу яких входять такі речовини як гліцерин, вітамін Е, сечовина, різні олії та гіалуронова кислота. Не забувайте постійно зволожувати вашу шкіру. У цьому вам допоможе косметика Teoxane. Спробуйте сироватку RHA™ x VCIP Serum.

  

Дбайте про свою шкіру та запобігайте появі сухості та подразнень! Магазин для жінок Lady Best - найкращий магазин професійної косметики з широким асортиментом, дозволить вам обрати для себе відмінний засіб у боротьбі з атопічним дерматитом!

  

Залишити коментар