Концентрати у професійній косметиці » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

Концентрати у професійній косметиці

Чи потрібні багатокомпонентні косметичні засоби, чи майбутнє у догляді – за моноконцентратами? Професійна концентрована косметика Image Skincare: як і для чого застосовувати.

 

Сучасні дівчата максимально намагаються стежити за собою і своїм зовнішнім виглядом, вдаючись до немислимої кількості косметичних препаратів. Але чи так це виправдано і чи справді приносить користь, на яку вони розраховують?

  

  

А правда ось у чому. Практично будь-який крем є багатокомпонентним «косметичним коктейлем». Навіть якщо виробники і додали до нього всі ті речовини, які необхідні для підтримання краси та вирішення проблем зі шкірою, то не факт, що вони збереглися і досі здатні працювати правильно. Адже неможливо дізнатися, скільки насправді пройшло часу з моменту виробництва (а не упаковки), і взагалі, в яких умовах зберігалася косметика, як взаємодіяли в цей час її компоненти. Зазвичай, для збереження всіх корисних властивостей косметику з активними складовими слід зберігати в особливому температурному режимі. Але ніхто не гарантує цього під час продажу. Тобто, купуючи, нібито корисний крем, вам може дістатися звичайна пустушка.

 

Прикладом засобів, за термін придатності яких вам не доведеться перейматися, є концентрована косметика Image Skincare, лінія I Enhance. До цієї лінії косметичних засобів входять вітамін С, Гіалуронова кислота, рослинні стовбурові клітини, антиоксиданти, ретинол, койева кислота. Розглянемо найпопулярніші з них.

 

  

  • Концентрат Койєвої кислоти допоможе вам впоратися з небажаними пігментними плямами та ластовинням. Койова кислота пригнічує стимулювання вироблення меланіну у клітинах. Це запобігає появі нових пігментних утворень. Вона усуває втому і тьмяність шкіри, повертаючи їй свіжий вигляд і сяйво, властиве молодості, загальмовує процеси раннього старіння та фотостаріння, ефективно ліквідує пошкодження, спричинені прямим сонячним промінням.
  • Концентрат Гіалуронової кислоти допоможе вам в інтенсивному зволоженні шкіри. Він моментально відновлює водний баланс шкіри, надає пружність, свіжість і сяйво, усуваючи тьмяність та сліди втоми. Компоненти формули легко проникають у глибокі шари шкіри, насичуючи їх вологою. Застосування цієї кислоти викликає поліпшення активності фібробластів клітин та стимуляцію вироблення колагену. Використовуйте для сухої, зневодненої, втомленої шкіри, усунення акне, пігментацій та розацеа.

Концентрати досить швидко набирають популярності. Їхнє використання гарантує вам результат, адже ви самі контролюєте склад того, що використовуєте. При цьому ви купуєте діючу речовину - актив. І згодом самі додаєте його до тієї продукції, якою користуєтеся, безпосередньо перед застосуванням. Таким чином, ви точно знатимете, що потрібні речовини потраплять на вашу шкіру і принесуть бажаний результат.

 

Залишити коментар