Смакова мозаїка Відня » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал
» » Смакова мозаїка Відня

Смакова мозаїка Відня

Ах, Відень… Її краса і шарм оспівані вже тисячі разів, тому від духовної їжі перейдемо відразу до смакових насолод і поринемо у світ затишних віденських кав'ярень, вафель, булочок, м'ясних делікатесів та національних страв.

    

Досвідчені туристи і мандрівники знають, що кухня народу здатна розповісти про його душу, характер, уподобання і вдачу часом більше, ніж індивідуалізовані витвори мистецтва. У картини, скульптури, літературного чи архітектурного шедевра завжди конкретний автор (або автори). Кухня ж – це простір, в який кожен шеф-кухар і просто аматор, готуючи додає свій особистий стиль та сюжет.

   

       

Вже сам факт, що віденська кухня єдина у світі названа на ім'я міста, а не країни, зобов'язує віддати їй належне. Тут зібрано все найкраще, що можна знайти в Австрії в плані гастрономічних вишукувань: приголомшливі десерти та солодощі, знамениті віденські ковбаски та соковиті шніцалі, найкращі вина та ще тисяча насолод для смаку! Напевно, ваш апетит вже взяв під контроль уяву, яка стала малювати чудові на вигляд і, головне, на смак делікатеси. Що ж, допоможемо йому!

  

    

Любителі ситних м'ясних страв полюблять Відень з першого шматка шницелю: уявіть собі важкий шматок соковитої телятини, завбільшки майже з тарілку з гарніром з картопляного салату. Такою стравою можна легко насититися вдвох! Про віденські сосиски та ковбаски, які можна знайти в кожному ресторані, скажемо коротко: краще один раз спробувати, ніж сто разів почути. До речі, їх в Австрії існує близько півтори тисячі видів. І ще одна віденська м'ясна страва – «Тафельшпіц» – яловичина, що мучилася на повільному вогні, подана з овочами і бульйоном.

     

Торт «Захер», штрудель, віденські солодкі вафлі та неправдоподібно смачні булочки з марципановими цукерками… І, звичайно, як не скуштувати у Відні знаменитої кави по-віденськи зі збитими вершками та корицею, шоколадом чи цикорієм! Відень з її ресторанами та кав'ярнями, феєрверком смаків, унікальною кухнею неодмінно вам запам'ятається!

     

Обов'язково виділіть час для повільного занурення в гастрономічні глибини австрійської столиці!

Залишити коментар