Перлина Італії - Венеція » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

Перлина Італії - Венеція

Венеція – унікальне місто, і це відомо кожному! Адже замість звичних вулиць, по всьому місту проходять канали, а замість автомобілів водними «дорогами» рухаються гондоли та катери.

     

     

Ось лише кілька основних визначних пам'яток, які обов'язково потрібно відвідати, перебуваючи у Венеції. Пам'ятка №1 – це площа та собор Святого Марка. Італійці гордо називають цю площу «piazza» (площа). Місцеві жителі стверджують, що площа Святого Марка це найкрасивіша площа у всьому світі. За традицією, туристи годують хлібом численних голубів саме на цій площі. Тут же знаходиться собор Святого Марка та Палац дожів, музей Коррер та численні кафе. За легендою два венеціанські купці потай вивезли з Туреччини залишки святого Марка. Після прибуття на батьківщину вони стали національними героями, а венеціанський дож (розділ Венеціанської республіки) розпорядився збудувати на честь цього святого новий собор у центрі міста, для зберігання мощей Святого Марка. З того часу цей святий став постійним покровителем міста.

     

       

Собор Святого Марка зводився довгі роки і кілька разів кардинально перебудовувався, тому в ньому поєднуються елементи венеціанської та візантійської архітектури. Другою відомістю Венеції є шедевр венеціанської архітектури – палац Дожів. Спочатку цей готичний витвір мистецтва використовувалася як резиденція венеціанських правителів, пізніше палац був переобладнаний в національний музей, який доступний для відвідування туристів цілий рік.

     

Поруч знаходиться відомий музей Коррера, названий так на честь свого засновника Теодора Коррера. Цей багатий венеціанський колекціонер зумів зібрати величезну кількість предметів високого мистецтва за своє життя. У своєму заповіті він передав своє майно адміністрації міста. У цьому музеї знаходиться велика колекція картин, гравюр, книг, рукописів, виробів з кістки та дорогоцінних металів, рідкісні монети та зброя. Незважаючи на свою невелику довжину над каналом височіють 4 красиві мости. Щорічно у першу вересневу неділю тут відбувається Історична регата, за правилами 15 століття. В інші дні туристи можуть спокійно покататися центром Венеції на гондолі.

  

Вевнені, що ввідвідавши один раз це чудове місто, воно назавжди залишиться у вашому серці!

Залишити коментар