Живі графіті на воді » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал
» » Живі графіті на воді

Живі графіті на воді

Зустрівши цього хлопця на березі з дошкою та веслом у руках, ніхто не припустить, що він вирушає займатися малюванням. Але ж це так і є! Шон Йоро, відомий своїм фоловерам під псевдонімом Hula, малює графіті на не зовсім звичайних стінах!

  

 

Гаваєць Шон Йоро (англ. Sean Yoro) своєю творчістю вже давно розширив горизонти і вийшов за межі звичного всім стріт-арту. Побачити його фрески з жіночими обличчями та тілами наживо зможе не кожен, оскільки він їх розміщує на стінах різних напівзатоплених будівель, кораблів, на мостах та поверхнях інших надводних споруд та конструкцій. До свого чергового місця роботи він добирається за допомогою улюбленого сапборда і, балансуючи на ньому, проводить багато годин поспіль біля обраної стіни. Створення графіті у Шона може зайняти як кілька годин, так і днів (на найскладнішу фреску знадобилося 4 дня).

  

   

Завдяки таким «полотнам» він зміг вдихнути у «своїх» жінок життя: сплячі, завдяки відображенню у воді, ніби дихають, а припливи та відливи деяких змушують зникнути під водою і згодом знову з'явитися. Проект «Дівчата на воді» був задуманий не просто заради забави, а з метою привернути увагу всіх мешканців на Землі до такої актуальної проблеми, як катастрофічні зміни у кліматі.

Залишити коментар