Лазертаг: де постріляти лазерами у Києві » Svit Rozvag - Інформаційно-розважальний портал

Лазертаг: де постріляти лазерами у Києві

Любите захоплюючі командні ігри, лазерні бої, але не знаєте де у Києві пограти у лазертаг? Це можна зробити в розважальному центрі для дітей та дорослих 1'st Legion (Перший легіон).


Лазертаг 
Лазерні бої у Києві – захоплююча битва


Лазертаг – це активна і рухлива гра-стрілялка, воючі противники стріляють один одного лазером, а спеціальне обладнання фіксує «попадання». Азарт та адреналін є, а фізичних ушкоджень немає


Варіант гри Лазерний лабіринт - це захоплююча битва на арені з проходженням лазерного лабіринту. Він надає учасникам можливість взяти участь у міжгалактичній сутичці із супротивником разом зі своїми бойовими товаришами. Усі події відбуваються досить стилізовано. Під час гри грає енергійна музика. Кожен гравець зможе відчути себе в нереальності та перенестись в інший вимір.


Перед початком битв інструктор проводить інструктаж з техніки безпеки. Для новачків пояснює правила гри, як користуватись зброєю. Запропонує найбільш захоплюючі та захоплюючі сценарії, місії, умови за рівнем та досвідченістю учасників.


Різні сценарії


Під час гри можна змінювати сценарії. Як правило, гра ведеться між двома командами. Вибуває з гри учасник, після певної кількості потраплянь. Все залежить від сценарію, домовленостей гравець перед грою.


Ігрове обладнання


Кожен учасник отримує обмундирування та особливі бластери у вигляді тагерів та сенсорних пов'язок. Сенсор фіксує потрапляння у гравця. Проте сам учасник лазерного пострілу на собі не відчуває. Лазерна зброя під час стрільби випускає промені. Воно виготовлене з легко пластику. Тому учасники зможуть легко з ним пересуватися, робити перекид, стрибати, бігати довгий час. Промені охоплюють дистанцію від 150 до 500 метрів, що дозволяє вести військову стратегію щодо локацій.


Приходьте до розважального центру в Києві 1'st Legion (Перший Легіон). На вас чекають захоплюючі лазерні бої для дітей та дорослих, всієї родини, компанії дітлахів чи підлітків, на святах, канікулах чи просто у вихідний день.


Записатися на лазертаг стрілялки можна за телефонами +068-788-4111, 099-419-4111.


Та крім гри в лазертаг у нас ви знайдете безліч інших розваг: ви можете замовити організацію дитячих свят та днів народжень (з аніматорами, привітанням від супергероїв, пін'ятою, паперовим шоу, фото та відеозйомкою), розваг для школярів, квестів а також корпоративів та тимбілдингів для дорослих.


Ми не дамо вам нудьгувати!

Залишити коментар